Co daje zabieg powiększania ust?

Wygląd kobiet to zawsze drażliwy temat, płeć piękna jest zakompleksiona pod tym względem. Dzisiejsza medycyna estetyczna oferuje wiele rodzaju zabiegów poprawiających wygląd kobiet, dzięki którym kobiety na nowo mogą odkryć swoją atrakcyjność i pewność siebie. Kobiety największą uwagę zwracają na twarz, nic dziwnego twarz najbardziej przykuwa uwagę mężczyzn, dlatego jeśli kobieta widzi w niej jakieś braki to jest zakompleksiona i nie czuje się atrakcyjnie.

Najczęstszym zabiegiem estetycznym twarzy na jaki decydują się kobiety jest zabieg powiększania ust (dostępny na przykład tutaj http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust/). Usta dla kobiet mają ogromne znaczenie, są one zwierciadłem każdej damy, dlatego gdy są cieniutkie to jest to powód do kompleksu, wówczas kobiety zadają sobie pytanie jak powiększyć usta?. Medycyna estetyczna oferuje powiększanie ust kwasem hialuronowym, dzięki któremu kobieta uzyska efekt pięknych pełnych ust, co spowoduje wzrost jej samooceny. Zabieg trwa około godziny, stosuje się przy nim miejscowe znieczulenie, kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w taki sposób, aby dodać atrakcyjności ustom, oraz całej twarzy. Usta po zabiegu regenerują się od kilku dni do kilku tygodni, efekt jest widoczny zaraz po zabiegu a trwałość leczenia trwa od ośmiu do dwunastu miesięcy.

Cena zabiegu uzależniona jest od efektu jaki chcemy uzyskać, do poprawienia kształtu ust wystarczy około 1ml kwasu hialuronowego, natomiast do ich powiększenia potrzeba znacznie więcej kwasu, cena leczenia waha się zatem od 700 do 1300 złotych. Ogromną zaletą tego typu zabiegu jest fakt, iż nie grozi nam ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej że strony organizmu. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka, ten stosowany podczas zabiegu powiększania ust jest pozyskiwany z grzebieni kogutów jak i kultur bakteryjnych na drodze fermentacji, mimo tego jest on w pełni akceptowalny przez organizm. Dodatkową zaletą stosowania kwasu hialuronowego jest fakt, iż posiada on zdolność zatrzymywania wody, dzięki temu usta po zabiegu przybierają świeży i jędrny wygląd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here