Jak endermologia wpływa na stan skóry

„Skórka pomarańczowa” mimo że ma bardzo ładną nazwę, wcale nie jest estetycznym schorzeniem. Skóra jest pomarszczona oraz miejscami posiada delikatne przebarwienia. Likwidacja cellulitu nie jest łatwym zadaniem i należy liczyć się z dużą ilością pracy. Endermologia jest zabiegiem, który pomaga usunąć cellulit. Jak działa zabieg?

Cellulit – co trzeba wiedzieć?

Bardzo często mów się, że cellulit jest efektem złej diety oraz siedzącego trybu życia. Nie jest to prawdą. Kobiety aktywne, dbające o zdrową dietę również często zmagają się z tym schorzeniem.

Endermologia Katowice to zabieg, który pomaga usunąć cellulit. Jest to masaż, który polega na uruchomieniu głębokich partii komórek, dzięki czemu tkanka łączna zmuszana jest do produkcji kolagenu i elastyny – białka odpowiedzialnego za jędrność skóry.

Endermologia Śląsk wykonywana jest urządzeniem sterowanym komputerowo. Jest ono wyposażone w głowicę, które zasysa skórę, dzięki czemu wprawia ją w ruch. Intensywność zabiegu dostosowywana jest do konkretnych części ciała. Masując skórę twarzy wykorzystuje się łagodniejszy tryb. Brzuch oraz uda, gdzie najczęściej jest cellulit, masowany jest intensywniej.

Efekty endermologii

Likwidacja cellulitu jest trudnym zadaniem endermologia katowice pomaga usunąć skutki „pomarańczowej skórki” konieczne jest jednak wykonanie indywidualnie dobranej ilości masaży. Ilość masaży uzależniona jest od stopnia, w jakim skóra została uszkodzona przez cellulit.

Kobiety, które zastosowały endermologię Śląsk zauważyły, że sylwetka staje się smuklejsza, wymodelowana, a skóra jest jędrna i elastyczna. Stosując masaże na twarzy, można zauważyć, że niewielkie zmarszczki ulegają wygładzeniu. Kontury twarzy stają się bardziej widoczne, a skóra wydaje się młodsza i zdrowsza.

Warto wiedzieć, że endermologia Śląsk jest zabiegiem, który wyzwala endorfiny. Hormon szczęścia wpływa na poprawę naszego samopoczucia, co jest niezmiernie ważne właśnie teraz, gdy nasz organizm zmaga się z jesienną szarugą, brakiem słońca i krótkimi dniami.

Kolejnym efektem, który zawdzięczamy endermologii Katowice jest usuwanie toksyn z organizmu. Poprawa krążenia krwi oraz limfy wzmaga wymianę międzykomórkową, co daje efekty w postaci usunięcia nadmiaru płynów, a wraz z nimi toksyn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here