Kiedyś, do usunięcia zbędnego owłosienia, stosowano maszynki jednorazowe, golarki elektryczne, plastry z woskiem czy kremy do depilacji. Efekt niestety nie był do końca zadowalający. Zabieg albo powodował ból, jak w przypadku golarek czy wosku, albo był krótkotrwały. Z czasem wynaleziono jednak sposób na długotrwałe pozbycie się włosków. Jaki?

Depilacja Katowice

Depilacja laserowa to jeden z najlepszych sposobów na trwałe zlikwidowanie włosków z miejsc, w których nie powinno ich być. Z takiej depilacji najczęściej korzystają kobiety, jednak i coraz więcej mężczyzn decyduje się na usuwanie włosów właśnie taką metodą. Dlaczego jest ona aż tak popularna? Dlatego, że jest bezbolesna, szybka i daje naprawdę spektakularne efekty. Jedynym minusem jest cena, która niekiedy może być wysoka – zwłaszcza, jeżeli do depilacji podda się sporą część ciała.

Depilacja Katowice – jakie lasery są najlepsze?

Laser diodowy – najskuteczniejszy w przypadku ciemnych włosów, ale i jasne zostaną trwale usunięte. Jest odpowiedni do każdej karnacji, również borykającej się z trądzikiem (laser wręcz pomoże w walce z tą uporczywa chorobą skórną). Laser diodowy trwale niszczy mieszki włosowe, które najzwyczajniej w świecie odrastają coraz słabsze aż do chwili, kiedy ich wzrost jest praktycznie wstrzymany.

Laser neodymowojagowy – może być stosowany na skórze mocno opalonej a także na skórze, która boryka się z problemem żylaków czy widocznych naczynek.

Laser rubinowy – idealny do likwidowania owłosienia z okolic twarzy. Niestety, sprawdza się jedynie przy ciemnym owłosieniu i jasnej karnacji. Może wspomóc walkę z przebarwieniami.

Laser aleksandrytowy – usuwa zarówno ciemne, jak i jasne owłosienie, jednak lepiej pracuje ze skórą o ciemniejszej karnacji. Pomaga w zamykaniu naczynek krwionośnych.

Depilacja laserowa Katowice – cena

Cena depilacji uzależniona jest od miejsca i ilości włosów do usunięcia. Depilacja jasnej karnacji i jasnych włosów będzie trwać dłużej, niż na skórze ciemnej i ciemnych włoskach. Jednak prawda jest taka, że każde owłosienie można skutecznie usunąć – czasem jedynie trzeba będzie wykonać więcej sesji.

Koszt przykładowej depilacji laserowej rozkłada się następująco:

– baczki, uszy, policzki, broda – około 150,00 zł za jeden zabieg;
– cała twarz – około 250,00 zł za jeden zabieg;
– pachy, ramiona, przedramiona – około 250,00 zł za jeden zabieg;
– klatka piersiowa, plecy, brzuch – około 350,00 zł za jeden zabieg;
– bikini – około 400,00 zł za jeden zabieg;
– całe nogi – około 600,00 zł za jeden zabieg.

Oczywiście zabiegi należy powtarzać aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Można wykupić całe pakiety, wówczas cena jest stosunkowo niższa. Najważniejsze jest jednak to, że owłosienia da się pozbyć, trzeba tylko cierpliwie poddawać się zabiegom.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here