Ogranicz podjadanie między posiłkami - REDOX HARDCORE

Jeśli chcesz schudnąć, pierwszym krokiem do osiągnięcia celu powinno być ułożenie diety z ujemnym bilansem kalorycznym. Koniecznie się jej trzymaj i jak ognia unikaj podjadania pomiędzy posiłkami, które jest najprostszą drogą do zniweczenia Twoich wysiłków. Aby do tego nie dopuścić i nie sięgać po nadprogramowe przekąski, wypróbuj niezwykle skuteczny spalacz tłuszczu oferowany przez sklep SFD – Redox Hardcore.

Od trzech do maksymalnie sześciu zbilansowanych posiłków, w ramach których dostarczasz mniej energii, niż w ciągu dnia wydatkuje Twój organizm – tak powinna wyglądać Twoja dieta, jeżeli zamierzasz zrzucić zbędne kilogramy. Nie ma mowy o odstępstwach od niej, przynamniej jeśli chodzi o jedzenie więcej, bo gdy zjesz nieco mniej, niż zakłada Twój jadłospis zorientowany na odchudzanie, to nic się nie stanie. Niestety, znacznie częściej mamy problem z tym, żeby nie jeść więcej niż mniej.

Godzina, dwie po posiłku, a Ty już masz ochotę na przekąskę. Nie to, że męczy Cię głód, tylko po prostu naszła Cię ochota – najlepiej na coś słodkiego, słonego albo tłustego… Nie możesz się powstrzymać i sięgasz po czekoladę, otwierasz paczkę chipsów czy zamawiasz pizzę. Ulegasz pokusie i przegrywasz z własnym głodem, którego nie umiesz opanować. Znasz to z autopsji? Jeśli taka sytuacja powtarza się regularnie, np. kilka razy w miesiącu, najprawdopodobniej Twoja dieta odchudzająca spali na panewce.

Łatwo się mówi – nie podjadaj – ale każdy, kto kiedykolwiek był na diecie z ujemnym bilansem kalorycznym, zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno niekiedy zapanować nad łaknieniem i nie podjadać pomiędzy posiłkami. Wystarczy impuls, a tracimy rozum i poddajemy się głodowi, aby następnie zadręczać się wyrzutami sumienia i stracić humor. Jeśli ten problem Cię dotyczy, na szczęście możesz sobie z nim łatwo poradzić, dobierając odpowiednie suplementy i odżywki. Najlepszym wyborem jest Redox Hardcore od SFD.

Redox Hardcore w walce z napadami głodu

Na rynku istnieją suplementy i odżywki ograniczające łaknienie, czego modelowym przykładem jest właśnie Redox Hardcore. To innowacyjny i bardzo skuteczny spalacz tłuszczu, którego działanie obejmuje m.in. ograniczenie apetytu. Sięgając po niego, możesz się spodziewać, że Twoje łaknienie będzie mniejsze i zapomnisz o podjadaniu pomiędzy posiłkami, bo po prostu nie będziesz mieć na to ochoty. Jak to możliwe?

Oferowany przez SFD Redox Hardcore obniża uczucie głodu i zwiększa odczucie sytości za sprawą dwóch ekstraktów znajdujących się w jego składzie – ekstraktu z tamaryndowca malabarskiego (garcinia cambogia) i szafranu. Ekstraktu z tamaryndowca malabarskiego zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), którego właściwości obejmują m.in. hamowanie apetytu, co jest efektem przyspieszenia procesu transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Podobnie działa ekstrakt z szafranu, który oprócz ograniczenia uczucia głodu dodatkowo korzystnie wpływa na samopoczucie.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here