Slowpack.pl – naturalny wybór. Sklep z artykułami dla gastronomii i do domu. Ekologiczne tace, półmiski, talerze i kubki z unikatowych materiałów najwyższej jakości

0
886

Postępujące zmiany klimatyczne będą miały w przyszłości ogromny wpływ na życie nasze i przyszłych pokoleń. Poziom zanieczyszczeń wód i planety, w postaci plastikowych wyrobów, rośnie z roku na rok. To w głównej mierze jest “zasługą” społeczeństwa. Od nas samych w pierwszej kolejności powinniśmy zacząć zmiany, które pomogą nam żyć w czystym środowisku. Lokale gastronomiczne, które do tej pory stosują plastikowe opakowania i inne artykuły, z powodzeniem mogą je zastąpić na produkty przyjazne naturze. Firma Slowpack stawia na ich dystrybucję z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem eko produktów.

Planujesz imprezę lub prowadzisz Food Truck? Wypróbuj tacki jednorazowe

Niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes gastronomiczny, czy potrzebujesz naczyń do własnego użytku, tacki jednorazowe Slowpack sprawdzą się idealnie. Zastąpią one z powodzeniem tradycyjne tacki z aluminium, nie stanowiąc tym samym zagrożenia dla środowiska naturalnego i naszego zdrowia. Zostały wyprodukowane z alternatywnych materiałów, m.in. papieru, trzciny cukrowej, drewna lub liści palmowych. 

Wytrzymałe, stylowe i uniwersalne. Tak w skrócie można opisać tacki jednorazowe ze sklepu Slowpack. Zapewniają odporność na działanie wysokich temperatur, dlatego  bez problemu mogą być na nich serwowane zimne desery, jak i gorące dania. Sprawdź biodegradowalne tacki w różnych formach i wybierz odpowiedni ich rodzaj dla siebie.

Ekologiczne półmiski – naczynie praktyczne i uniwersalne

Jednorazowe półmiski łączą w sobie praktyczność i ekologię. To niezbędne naczynie do profesjonalnego lokalu gastronomicznego i domu, czyli wszędzie tam, gdzie przygotowywane są posiłki lub przekąski, np. desery, owoce, sałatki, wędliny i gotowe dania. Półmiski jednorazowe wyróżniają się biodegradowalnością. Po zużyciu nadają się do przydomowego kompostownika. Lekkie, poręczne i o naturalnym wyglądzie, nie zaśmiecają środowiska, w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników.

Chroń planetę razem ze Slowpack

Kupując eko produkty przyczyniasz się do ochrony środowiska. Wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele, aby chronić naszą planetę przed nadmierną ilością śmieci, w tym plastikowych wyrobów. Produkty przyjazne środowisku z unikatowych materiałów, m.in. papieru, bambusa, drewna, otrąb pszennych czy PLA, to wybór z poszanowaniem przyrody. Zatrzymaj postępujące zmiany klimatyczne razem ze Slowpack!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here