Dobry catering dietetyczny

Catering dietetyczny to bardzo popularna w ostatnich latach oferta gastronomiczna adresowana do osób, które cenią sobie zdrowy sposób żywienia. Diety pudełkowe, bo tak potocznie nazywa się catering dietetyczny, zyskują sobie coraz więcej zwolenników, zwłaszcza wśród aktywnych mieszkańców dużych miast.

Co wyróżnia catering dietetyczny?

Oferta cateringu dietetycznego różni się tym od standardowych posiłków na zamówienie, że jest długookresowym planem żywieniowym tworzonym przez dietetyka. W tym przypadku nie zamawia się pojedynczych posiłków, tylko każdego dnia rano do klienta trafiają posiłki na cały dzień. Wszystkie one są projektowane przez doświadczonych dietetyków, którzy dbają by danie były zgodne z założeniami konkretnej diety. Dobry catering dietetyczny to oferta, gdzie wykorzystywane są tylko ekologiczne składniki pochodzące od lokalnych dostawców.

Catering dietetyczny-czy to oferta dla ciebie?

Choć diety pudełkowe stają się ostatnio coraz bardziej znane i wiele miejsca poświęca im się w mediach, nie wszyscy być może do końca wiedzą, do kogo adresowana jest ta oferta. Otóż dobry catering dietetyczny ma wśród swoich odbiorców co najmniej kilka grup osób. Przede wszystkim są to klienci pragnący poradzić sobie z problemem nadwagi. Jedne osoby mają do zrzucenia jedynie 2 lub 3 kilogramy a inne walczą z dużo poważniejszą otyłością. Wszystkie jednak łączy to, że chcą w zdrowy i kontrolowany sposób schudnąć. To właśnie z myślą o nich powstają diety sokowe, niskowęglowodanowe czy diety 1500 kcal. Kolejna grupa odbiorców to osoby, które mają różne problemy zdrowotne, które potrzebują specjalistycznej diety zawierającej pewne wykluczenia. Chodzi tu o diety bezglutenowe, bez laktozy czy diety dla alergików albo osób cierpiących na cukrzycę. Dość pokaźną grupą do której trafia dobry catering dietetyczny są także osoby aktywne, uprawiające sport. Takie osoby przywiązują szczególną wagę do spożywania dobrze zbilansowanych posiłków i również mogą znaleźć coś dla siebie w planach żywieniowych dla sportowców. Firmy cateringowe jak Suvibox we Wrocławiu nie zapominają także o osobach, które po prostu chcą prowadzić zdrowy styl życia i spożywać urozmaicone i smaczne posiłki.

Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny?

Dobry catering dietetyczny niesie ze sobą całe mnóstwo korzyści. Pomaga wypracować sobie nowe dobre nawyki dzięki temu, że jadamy regularne nieduże posiłki a przy okazji uczymy się dobierać konkretne produkty do pory dnia. Diety pudełkowe uwielbiane są także za ogromną wygodę i oszczędność czasu jaką wnoszą do życia klientów. Są one bardzo dobrym wyjściem dla osób młodych, które żyją szybko i intensywnie. Dzięki dietom pudełkowym nie trzeba myśleć nad listą zakupów, tracić czasu w sklepach, kuchni czy na zmywaniu. Klienci mogą po prostu cieszyć się tym, co najprzyjemniejsze a więc zdrowymi i pysznymi posiłkami. A wszystko to za naprawę rozsądne pieniądze, bo dobre plany żywieniowe można znaleźć już w kwotach oscylujących wokół 50 zł za jeden dzień.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here