Lakiery NeoNail do paznokci

0
1536

W dzisiejszych czasach lakiery hybrydowe stały się już „must have” w salonach kosmetycznych. Jedną z firm utrzymujących się w pierwszej czołówce jest firma Neonail. Jest to jedna z najsilniejszych marek na rynku kosmetycznym. Neonail należy do firmy Cosmo Group, która może pochwalić się naprawdę bogatym portfolio. Zawiera ona profesjonalne produkty zarówno do pracy w domu, jak i w gabinecie kosmetycznym.

Oferta firmy NeoNail

W swojej ofercie firma posiada: kolorowe lakiery hybrydowe, hybrydowe lakiery termiczne, lakiery hybrydowe magnetyczne oraz magnetyczne 5D, jest to tzw. „kocie oko”. Firma Neonail może pochwalić się również wieloma kolekcjami lakierów hybrydowych. Nie są to przypadkowe nazwy. Wszystkie związane są z danym kolorem lub okresem kiedy powstała dana kolekcja zestawu odcieni. Wyróżniamy 25 kolekcji kolorowych lakierów hybrydowych firmy Neonail. Są to m.in. Paris-my love, Flower Sense, Pastl Romance, Star Glow i wiele innych.

Lakiery Neonail przede wszystkim cechują się trwałością i łatwością w aplikowaniu koloru. Nie są to gęste lakiery. Ale ich krycie już przy pierwszej warstwie jest idealne. Dzięki temu na długo można cieszyć się jego trwałością jak i intensywnością koloru.

Dodatkowo firma Neonail jako nieliczna słynie z posiadania w swojej ofercie wielu różnorodnych kolorów, z wręcz idealnym nasyceniem koloru. Są to odcienie jaśniejsze, ale również bardziej intensywne. Jednak za każdym razem kryjące idealnie.

Lakiery termiczne

Kolejną propozycją, jaką kieruje do nas firma Neonaillakiery termiczne. Już z samej nazwy można wywnioskować, że są to lakiery, które reagują na zmianę temperatury. Pod wpływem ciepła zmieniają one swój kolor i nasycenie odcieni. Co istotne aplikacja lakierów termicznych jest identyczna jak klasycznych lakierów hybrydowych. Kolejno aplikujemy bazę, dwie warstwy koloru i top. Aby szybko zobaczyć dwa różne od siebie efekty, należy włożyć paznokcie pod kran z ciepłą, a następnie zimną wodą i zobaczymy dwa odmienne kolory. Trwałość tych lakierów jest identyczna, gęstość również niczym się nie różni.

Lakiery magnetyczne

Lakiery magnetyczne, nazywane również „kocim okiem” lub „cat eye„, są to lakiery, które mają udawać cymofan, czyli tzw. minerał, który pod względem właściwości przypomina „kocie oko”. Wygląd takich paznokci jest bardzo elegancki i bardzo dobrze sprawdza się na imprezach. Do wykonania tego manicure z efektem kociego oka jest niezbędny lakier magnetyczny i magnes.

Koszt zakupu lakieru NeoNail

Każdy lakier firmy NeoNail ma różnorodną cenę. Wszystko zależne jest od rodzaju lakieru i jego kolekcji.

Niezbędnik do wykonania zabiegu manicure hybrydowego NeoNail

Aby poprawnie wykonać stylizację paznokci lakierami neonail, musimy pamiętać by zaopatrzyć się oprócz ulubionego koloru, także w bazę i top utwardzający. Wszystkie kolory lakierów NeoNail aplikuje się tak samo. W pierwszej kolejności baza-kolor-top. Jeśli wcześniej poprawnie odtłuścimy płytkę paznokcia i zaaplikujemy lakier hybrydowy to trwałość manicure będzie odpowiadała przynajmniej 2-3 tygodni.

Decydując się na firmę NeoNail, każda klientka będzie zadowolona. I zapewne wróci po kolejne kolory.

Źródło: https://ladiosa.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here