Stylowe i wygodne chodaki medyczne

0
956

Szukasz wygodnego obuwia do pracy? Jesteś osobą związaną z branżą medyczną? Pracujesz w aptece, przychodni, gabinecie dentystycznym czy nawet w gabinecie weterynaryjnym? Celujesz w coś, co będzie nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim także trwałe? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. W asortymencie sklepu internetowego Drcichobieg.pl znajdziesz wyjątkowe chodaki medyczne firmy Schu’zz, które na pewno spełnią wszystkie, nawet te największe wymagania. Co takiego je wyróżnia, że warto je mieć?

Niezwykłe, kolorowe chodaki

Bez wątpienia, jedną z największych zalet proponowanych tam chodaków medycznych, jest to, że są one niezwykle kolorowe.W asortymencie znajdziesz modele czarne, różowe czy miętowe, a także białe we wzory. Wzory są naprawdę różnorodne. Można znaleźć tam modele bogate w kwiaty, poziomki, flamingi czy też kapsułki, które kojarzą się przecież z branżą medyczną. Nadruki na butach wykonane są bardzo solidnie, dzięki czemu nie zmywają się nawet podczas częstego prania.

Dodatkową zaletą jest także możliwość spersonalizowania swojej pary chodaków medycznych za pomocą specjalnych przypinek, które także dostępne są w sklepie DrCichobieg. Przypinki przedstawiają różne przedmioty, kojarzące się z medycznymi zawodami takie, jak plasterki, strzykawki, apteczki, stetoskop, laskę eskulapa, a także chirurga czy serce. Jak więc widać, także samodzielnie będziesz w stanie wpływać na to, jak na co dzień będzie prezentowało się twoje obuwie medyczne. A może być naprawdę interesujące i może wywoływać uśmiech nie tylko na twojej twarzy, ale także na twarzach pacjentów.

Wysoka jakość chodaków medycznych

Zastosowane w nich tworzywo sztuczne EVA jest niezwykle solidne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Buty można na spokojnie prać w pralce w temperaturze do 40 stopni. Można je także bez żadnych problemów dezynfekować dowolnymi specyfikami.

Chodaki medyczne mają specjalistyczne certyfikaty. Posiadają certyfikat CE kategorii 1, a to oznacza że spełniają wymagania Dyrektywy Europejskiej 89/686/EWG, która dotyczy środków ochrony indywidualnej, bezpieczeństwa, komfortu i solidności. Dodatkowo chodaki są zgodne z dyrektywą REACH. Decydując się na proponowane tam chodaki medyczne, masz pewność, że wybierasz przedmioty które zapewnią ci zadowalający opór poślizgowy, a także niezwykłą wygodę oraz komfort noszenia. Proponowane buty medyczne świetnie sprawdzą się zatem nie tylko w pracy, ale także w domu. I to właśnie ich uniwersalność sprawia, że naprawdę warto je mieć!

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here