Z miłości do zdrowia, czyli trochę o historii firmy Coral Club

Ekologia, zdrowa żywność, czysta woda i witalność to tematy, które spotykamy na każdym kroku. Chcemy żyć lepiej, dbać o środowisko naturalne i powstrzymać degradację klimatu. Firma Coral Club jest pionierem w tych dziedzinach – od 1998 roku oferuje atrakcyjne, wygodne i proste rozwiązania, pomagające w zachowaniu dobrego zdrowia i witalności.

Od małej firmy do międzynarodowej sławy

1998 to rok, kiedy w Toronto powstało pierwsze biuro Coral Club. Przez ponad 20 lat wiele się zmieniło. Niewielka firma stała się międzynarodowym liderem branży wellness oferującym swoim klientom możliwość radykalnej poprawy zdrowia i jakości życia. Aktualnie firma Coral Club International ma ponad 350 przedstawicielstw w 42 krajach świata, realizuje wysyłki do 189 krajów, a jej produkty są wytwarzane w jedenastu państwach świata na terenie Europy, Azji oraz Ameryki.

Obecnie Coral Club w swojej ofercie zawiera całą linię produktów wspomagających zdrowie – wodę, suplementy diety, soki, kosmetyki, wyroby do ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym, a nawet ekologiczne środki czystości. W ofercie znajdziemy w sumie ponad 200 różnorodnych produktów spełniających najwyższe wymogi jakości, a lista ta ciągle się poszerza, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom naukowym.

5 niezmiennych zasad działania

Tym, co łączy ze sobą wszystkie produkty Coral Club jest pięć zasad, według których zostały stworzone. Po pierwsze – jakość bez kompromisów. Kontrola jakości prowadzona jest na wszystkich etapach, począwszy od wyboru producenta aż po proces pakowania. Zakłady produkcyjne firmy podlegają certyfikacji zgodnie ze standardami GMP, HACCP oraz ISO. Po drugie – gwarancja bezpieczeństwa. Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek poddawany jest rygorystycznym testom na obecność metali ciężkich, mikroorganizmów, pestycydów, substancji toksycznych. A suplementy Coral Club nie zawierają: GMO, hormonów, konserwantów, glutenu, pestycydów i herbicydów, ftalanów, wzmacniaczy smaku i sztucznych aromatów.

Po trzecie – uznani specjaliści. Firma Coral Club opiera się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych biochemików i dietetyków. Po czwarte – ramię w ramię z przyrodą. Wszystkie produkty wytwarzane są z naturalnych, wysokiej jakości składników. Po piąte – technologie bez granic. Globalny zasięg Coral Club dotyczy nie tylko dystrybucji, ale przede wszystkim nowoczesnych rozwiązań. Firma bacznie śledzi nowinki technologiczne z całego świata, a swoje zakłady produkcyjne zlokalizowała w USA, Japonii, Niemczech, Kanadzie, Francji, Rosji, Holandii, Armenii, Norwegii, Korei Południowej i Tajwanie.

Główna misja Coral Club? Uczyńmy świat piękniejszym. Realizujmy ją razem!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here