Zagęszcanie włosów za pomocą Toppik

Siwe włosy na jesieni życia nie są w żadnym wypadku powodem do wstydu – mogą stać się powodem  do dumy i w sposób kompleksowy podkreślić piękny wygląd danej osoby, pod warunkiem jednakże, że będziemy o nie w sposób prawidłowy dbać. Jak informują eksperci od wielu lat działający w branży, rzeczone zabiegi konserwacyjne i pielęgnacyjne powinny mieć nieco inny charakter niż ma to miejsce w przypadku uczesania tradycyjnego. Siwym włosom brak bowiem melanocytów, które to odpowiadają za prawidłową syntezę barwników, a tym samym dbają o utrzymanie określonego koloru włosów. W skutecznej pielęgnacji mogą nam pomóc włókna do zagęszczania włosów stanowiące jeden z produktów dostępnych w naszym bogatym portfolio sklepu Toppik  https://toppikpolska.pl/shop/

Warto jednakże pielęgnację przy wykorzystaniu tego typu produktu połączyć ze stosowaniem specjalistycznych preparatów i środków pielęgnacyjnych. Szczególnie polecamy wyroby, w których składzie znaleźć można aloes, witaminy A, E i D, jak również wyciągi z ziół. Nie należy także zapominać o regularnym stosowaniu szamponów dostosowanych do specyfiki fryzury siwej. Wystrzegajmy się wyrobów dostępnych w supermarketach czy drogeriach, bowiem niejednokrotnie zawierają one w składzie duże ilości substancji SLS, parabenów i sylikonów, które nie tylko nie poprawią ogólnej prezencji naszego uczesania, ale mogą także w znacznym stopniu ją pogorszyć, czego z całą pewnością wolelibyśmy uniknąć.

Siwe włosy możemy też skutecznie zamaskować jeżeli tylko zdecydujemy się na użycie farby w naturalnym odcieniu, a następnie będziemy regularnie ją aplikować, ukrywając pod warstwą barwnika siwe odrosty. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy poza siwieniem włosów zauważamy także dodatkowo ich nadmierne wypadanie lub przerzedzanie się? W takim przypadku z pewnością z pomocą będą w stanie przyjść eksperci zatrudnieni w naszym salonie, którzy to polecą idealnie dostosowany do specyfiki Państwa uczesania proszek zawierający w składzie włókna do zagęszczania włosów. Włókna keratynowe wysokiej jakości gwarantują bezbolesną, szybką i efektywną aplikację – momentalnie po nałożeniu włókna takie przywierają do włosów oraz do skóry głowy sprawiając, że fryzura zaczyna w mgnieniu oka prezentować się znacznie bujniej i zdrowiej. Wśród konsumentów odwiedzających nasz salon regularnie, metoda ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie chętnie po włókna do zagęszczania włosów sięgają osoby, które pragną zamaskować negatywnie wpływające na estetykę całej fryzury obszary, w których włosów jest zauważalnie mniej lub tez nie ma ich wcale. Konsumenci tacy od razu po aplikacji informują o poprawie samopoczucia oraz zwiększonej pewności siebie – nie powinno to dziwić, bowiem uzyskany dzięki aplikacji włókien keratynowych efekt jest naprawdę spektakularny. Zaręczamy, że członkowie Państwa rodziny i znajomi nie będą w stanie jednoznacznie określić, czy poddali się Państwo kuracji zagęszczającej włosy, czy też zmiana stylu życia tak pozytywnie wpłynęła na kondycję Państwa uczesania.

Maskowanie łysienia https://toppikpolska.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here