Naturalne suplementy diety w walce z nowotworami - poznaj Duolife Proselect

Choroby nowotworowe stanowią bardzo poważny problem społeczny w każdym kraju. Jak wygląda walka z chorobami nowotworami w Polsce? Poznaj suplement diety DuoLife ProSelect!

Walka z chorobami nowotworowymi w Polsce

Zachorowalność na choroby onkologiczne (zwłaszcza po 60. roku życia) jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Jak wygląda walka z chorobami nowotworowymi? Statystyki pokazują, że jakość leczenia onkologicznego jest gorsza, niż w innych krajach Unii Europejskiej. W pierwszej trójce państw z największą umieralnością na nowotwory złośliwe Polska plasuje się tuż obok Węgier i Chorwacji.

Suplementy diety w walce z nowotworami

W walce z chorobami nowotworowymi ważną rolę odgrywa świadomość społeczna oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Szansa na wyleczenie nowotworu znacznie wzrasta, jeśli choroba zostanie rozpoznana we wczesnym stadium, dlatego warto brać udział w populacyjnych badaniach profilaktycznych i przesiewowych. W walce z nowotworami mogą pomóc także suplementy diety. Badania wykazały, że przyjmowanie odpowiednich suplementów zmniejsza szanse zachorowania na raka, może się także przyczynić do zahamowania rozwoju już istniejących nowotworów. Szczególnie ważne w profilaktyce nowotworów są mieszanki witamin oraz preparaty zawierające antyoksydanty.

DuoLife ProSelect – innowacyjny produkt medycyny naturalnej stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia chorób nowotworowych

DuoLife ProSelect to naturalny suplement diety stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia chorób nowotworowych. Preparat zmniejsza ilość wodnych rodników we krwi, wspomaga pracę układu immunologicznego i nerwowego oraz spowalnia starzenie się komórek. DuoLife ProSelect to bogate źródło antyoksydantów i substancji odżywczych. Preparat wspomaga detoksykację i przywraca siły witalne.

W jednej kapsułce DuoLife można znaleźć:
• Ekstrakt z Vilcacory, który wspomaga układ odpornościowy i reguluje przemianę materii
• Ekstrakt z pestek moreli, który pomaga budować naturalną barierę ochronną organizmu
• Ekstrakt z owoców gravioli, który wpływa korzystnie na układ immunologiczny
• Ekstrakt z grzybów schitake, który neutralizuje wolne rodniki i odmładza organizm
• Ekstrakt z Reishi, który pomaga zwalczać stany zmęczenia fizycznego i psychicznego

Dopełnieniem składu suplementu jest opatentowana formuła ProSelect, która pomaga oczyścić organizm z toksyn i przywrócić siły witalne.

Więcej o DuoLife Proselect i profilaktyce nowotworów przeczytasz w artykule https://natreningu.net/profilaktyka-chorob-nowotworowych-jak-uniknac-nowotworow.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here