Zestawy startowe do manicure tytanowego

Manicure tytanowy z przytupem wchodzi na Polski rynek. Coraz więcej kobiet chciałoby mieć możliwość sprawdzenia jak sprawdza się w rzeczywistości. Jeśli jesteś właścicielem salonu kosmetycznego to powinnaś działać. Czas zamówić zestaw startowy!

Manicure tytanowy – czym różni się od popularnych hybryd?

Nie da się ukryć, że na kosmetycznym rynku obecnie dominują hybrydy. Siłą rzeczy manicure tytanowy jest do nich porównywany. Warto więc wiedzieć jakie są między nimi podobieństwa a jakie różnice. Obie te metody stylizacji cechuje trwałość. W przypadku hybryd można założyć, że utrzymują się one średnio trzy/cztery tygodnie. Manicure tytanowy przy zastosowaniu wysokiej klasy produktów wytrzyma nawet pięć tygodni. W obu przypadkach manicure można liczyć na bogatą gamę kolorów, które sprawiają, że stylizacja może dopasować się do każdego gustu. Na tym jednak kończą się podobieństwa. Manicure tytanowy nie potrzebuje utwardzenia w formie lampy UV/LED. Można go również uzupełniać czego nie można powiedzieć o hybrydach. Jest on także znacznie zdrowszy dla płytki paznokcia. W składzie pudrów znajdują się bowiem witaminy i minerały, które pozytywnie wpływają na strukturę paznokcia. Należy także wspomnieć, że manicure tytanowy jest polecany dla alergików i osób posiadających skórę wrażliwą. Nie wywołuje on podrażnień i jest uznany za bardziej bezpieczny niż hybryda.

Zestawy startowe do manicure tytanowego – co zawierają?

Niewątpliwie manicure tytanowy jest przyszłością, w którą już teraz warto zainwestować. Jeśli chcesz rozwinąć swój salon kosmetyczny to powinnaś sprawdzić ofertę takich dostawców jak https://revelpolska.pl/produkt/zestaw-startowy-podstawowy/, którzy mają w swojej ofercie zestawy startowe do manicure tytanowego. Co będzie w takim pakiecie? Poza akcesoriami, które są niezbędne do wykonania manicure znajdziecie w nich film instruktażowy. To niezwykle istotne, ponieważ trzeba nauczyć się jak prawidłowo aplikować poszczególne warstwy. Tylko wtedy cała stylizacja będzie wyglądała nienagannie i utrzyma się przez kilka tygodni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here